Cbd yağı

Merhaba,

Aranızda kargoyla Türkiye’ye cbd yağı getirtmiş olan var mı? Türkiye tarafından uyuşturucu madde sayılıyor cevaplarını istemiyorum:) çünkü reçeteyle getirtilebildiğini duydum. Birebir tecrübe etmiş olanlar cevaplayabilirse sevinirim.

Teşekkürler.

Maalesef bir müvekkilimin benzer girişimi olmuştu 2313 md 3 kapsamında değerlendiriliyor,yurt dışından ilaç temini için türk eczacılar birliği Yurt Dışından İlaç Temini Birimine reiys bakanlık onayı, tetkik, patoloji sonuçları ve doktor tarafından yazılan reçete ile başvurmak gerekiyor, hali hazırda cbd yağı ilaç sınıfında değerlendirilen bir madde değil dolayısıyla ne reçete edilebilir ne de yasal olarak yurtdışından temin edilebilir.

  • apocalipy  (12.06.21 01:44:37)
Yağ olarak değilde cilt serumu olarak var
İçindeki etken madde işinize yararsa. Revulation cbd serum

  • rapisa  (12.06.21 02:35:11)
Doktor reçetesi ile getirebilirsiniz ama facebookta getirip satanlar var. Ben Nevin hanımdan aldım, kargo dahil fiyatına denk bir fiyata geldi. Hiç uğraşmayın yani.

www.facebook.com
  • spankenstein  (12.06.21 14:28:13)