[]

teflon tava nerden alınır

15 yıllık teflonları atma zamanı geldi.
tefale o kadar para vermeye değer mi yoksa kalite ve dayanıklılık anlamında cemdir mehtaptır da aynı mıdır? ya da önereceğiniz f/p markalar var mı? 
thermoad marka aldım çok memnunum. Daha önce tava kullanmamışım. Fiyatı gayet uygun.


  • ayhsegull  (10.06.21 12:43:49) 
Biz geçen ay indüksiyonlu ocak aldık, ardından tefal in indüksiyon ile uyumlu olan titanyum tavalarından aldık, çok memnunuz. Yaptığım omlet bile daha güzel oluyor artık öyle diyeyim. Yalnız bizim aldıklarımız indüksiyon ile uyumlu olduğu için biraz daha pahalı olanlardan, döküm üzeri titanyum. Eskirse tekrar alırım kesinlikle parasına değdi.


  • gmzo  (10.06.21 13:30:39) 
bi suru para verip yapismadigini iddia eden bilinmeyen tava markasindan almistim. sekli guzel, paril paril ve evet cizilmiyor ama hayvan gibi yapisiyor. koydum kenara ve asla kullanmamaya yemin ettim o derece.

tefal aldim rahat ettim. yani tefal +1
  • yoggi  (10.06.21 14:58:09) 
tefal. ama teflon olanlar değil titanium dediklerinden. x3 kat olanları en iyisi ama baya pahalı.


  • xrated  (10.06.21 15:22:19) 
ben fruity tavasını aldım tefalin. yukarıda yazan arkadaşların bahsettiği modellerden değil, herhalde en alt modeli. ama fiyat/performansına bayıldım. yemek yapma konusunda iyice ilerlersem titanium serisinden alacağım.


  • tey tey  (10.06.21 15:27:08 ~ 15:27:51) 
sapsız tefal set kullanıyorum, yıkaması çok pratik, fırına da giriyor. tefal markasını tek geçerim, diğer teflon dşyr satılanlar incecik kaplamadan ibaret iki ayda çöp olur.


  • bugisme  (11.06.21 10:46:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.