[]

Ilk kez yatirim sorusu soruyorum

Arkadaslar, 20bin lira param var, ama ben bu parayi bir kenara koymak ve unutmak istiyorum. Kotu bir durumda kullanmak icin. Belki ustune eklerim.
Vadeli altin hesabi icin az mi? Ya da ne yapayim?



 
vadeli altın hesabı için ne yazık ki az. ben uzun vadeli yatırımlarımı gümüş olarak değerlendiriyorum. araştırabilirsiniz isterseniz gümüşü de. pandemi döneminde ve öncesinde fed ve diğer merkez bankalarının karşılıksız bastığı paraların acı reçeteleri olacak enflasyon gibi. bu da emtialara fırsat veriyor. yatırım tavsiyesi verebilecek lisansım olmadığı için daha fazla yorum yapamıyorum.


  • xaloc  (07.06.21 19:29:42) 
tl hariç herhangibir şey olabilir. ben olsam 2 ye böler yarısını altın yarısını $ yaparım ytd.


  • morcivert  (08.06.21 00:15:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.