[]

Google Chrome'da reklam engelleme? (laptop)

Hangi reklam engelleyiciyi kullanıyorsunuz?

Adblocker'i indirdim aktif ama hiçbir reklamı engellemiyor. :)

Yok mu işe arayan sağlam bir engelleyici blocker?

Brave tarayıcıdan memnunum ama sadece Brave kullanırken laptop ekranında göz kırpması oluyor. Brave tarayıcı kullandığım telefonda da aynı problem var. Sanırım Brave tarayıcıdan kaynaklanan bir sorun var anlamadım.

soru başlıkta.

 
adguard eklentisini yükle ve arkana yaslan.


  • jelly bear  (30.05.21 21:27:58) 
ublock origin laptopta
adguard telefonda

  • nahtoderfahrung  (30.05.21 21:38:02) 
adguard


  • xrated  (30.05.21 21:40:59) 
Bilgisayar için ublock origin ve mobilde AdAway.


  • reactionic  (30.05.21 22:01:05) 
ublock origin gerçekten başarılı.

reklam engelleyicileri genelde belirli listeleri kullanıyorlar. opera ya da brave de, ublock da benzer listelere sahipler ve bu listeleri istediğiniz gibi değiştirebilir, ekleme-çıkarma yapabilirsiniz isterseniz.
  • biseysorcaktim  (31.05.21 00:01:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.