[]

chrome gizli pencere aramasında otomatik gözüken aramalar

selam,

şimdi reklam engelleyici falan kullanmama rağmen herhangi bir ürün (ya da başka bir kişi veya kavram) arayacaksam bunu genelde gizli pencerede yapıyorum. ama chrome'un gizli pencere modunda bazı sonuçlar var ki hiç aramadığıma emin olmama rağmen otomatik sonuç buluyor. misal "sedat" yazıyorum, sedat peker'i hadi gösteriyor diyelim ama "sedat şahin" diye birini de öneriyor yazmaya devam ederken. normal pencerede bunu yazıp aratmadığıma eminim. dolayısıyla gizli aramada da çıkmıyor olması lazım.

google gene çaktırmadan bi şeyleri mi değiştirdi yoksa benim ıskaladığım bir şey mi var ? bunu neden ve nasıl yaptığını bilen var mı?

 
Ayarlardan kapatabilirsiniz


  • her giriste sifresini unutan adam  (30.05.21 18:09:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.