[]

Xbox Wireless Controller sarjli pil

Xbox Wireless Controller'e Energizer marka dolu sarjli pilleri takiyorum ama critical seviyede gorunuyor nedense. Siz hangi sarjli pilleri kullaniyorsunuz/tavsiye edersiniz?
 
urun.n11.com

buna benzer bir şey al dostum.-bu sadece örnek, bu saatte detaylı bakamadım.
  • unabomber  (20.05.21 02:27:09) 
www.amazon.com.tr

Bundan var. 2 seneyi devirdik. Aşırı memnunum.
  • baal  (20.05.21 07:33:58) 
Bende nitecore şarj aleti var.

Pil olarak da hem duracell hem gp pro (siyah) şarjlı pil kullanıyorum. Gp pro sanki daha iyi gidiyor.

Fifa da oynuyorum doom da. Titreşim açık. Neredeyse her gün açarım konsolu ve 10 günün üzeri gidiyor. Toplamda 4 pil ayırdım konsola, biri bitince diğerini takıp devam ediyorum.
  • chicha_v2  (20.05.21 09:43:19) 
ben xbox charge and play kit kullanıyorum, kablo ile direkt gamepad içindeyken şarj edebiliyorsun.


  • ludwig boltzmann  (20.05.21 14:49:14) 
Şarjlı pillerden ben de bıktım yılda bir kere 50lik kalem pil alıyorum yetiyor o ya. Daha pratik geliyor. Biraz pil atığı biriktirdim ama olsun.

Bu arada şarj edilebilir xbox controller bataryası da çok mantıklıymış. En sorunsuzu o olur gibime geliyor. Ama yine de benim elimde her zaman dolu bir pil olması hayat kalitemi daha çok artırıyor.
  • ananiyimioguz  (20.05.21 15:24:54) 
duracell'in şarjlı pilini kullanıyordum pc'de oyun oynarken.
de... artık oyunun ortasında biten pilden sıtkım sıyrıldı.
yıl olmuş 2021, hala kablosuz gamepad'de pil kullanıyoruz.
zaten ön tetik tuşlarını da beğenmiyordum Xbox Controller'ın bu vesileyle Dual Sense geçiş yapmak istiyorum; ama o da pek pahalı be.
  • pangea  (20.05.21 16:19:24) 
Ben pilden vazgeçtim en sonunda, uzun kabloyla kullanıyorum direkt. Bilgisayar ya da telefon şarj aleti uzak kalsaydı, büyük powerbank ile kullanırdım herhalde. Pil dolu mu, bitik mi, yenisi hemen yakında mı, dur titreşimi kısayım uzun gitsin, aman boşta açık kalmasın vs hepsinden kurtuldum.


  • reactionic  (20.05.21 17:02:53) 
bende 3 set eneloop var duracell gibi uzun gidiyor masallah. ama ben haftada 8 saat anca kullaniyorum cok degil yani. mesela son seti degistireli 1,5 aydan fazla oldu


  • nibba  (20.05.21 17:08:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.