[]

Gazoz meselesi

Çocukluğumda sade gazoz olurdu. Şimdi yok. Hepsi meyve aromalı. Bildiğiniz meyve aromasiz gazoz markası var mı? Yerel üretim de olur.
 
denizli'de zafer gazoz var. hangi şehirdesiniz?


  • lonelycowboy  (11.05.21 21:56:04) 
Bursa’da hep uludağ gazoz içiyoruz. Sadesi var.


  • sta  (11.05.21 22:00:11) 
Uludağ ve Çamlıca gazoz var. İkisi de marketlerde var.


  • PhoenixRising  (11.05.21 22:13:53) 
Beyoğlu gazoz


  • neysene  (11.05.21 22:18:51) 
Arkadaşlar yazdığınız markaların çoğunun içerik kısmında frambuaz aroması yazıyor. Yine de tekrar kontrol edeceğim.


  • fikox  (11.05.21 22:47:30) 
Mesela zaferin sadesinde çilek aroması var. Çamlıcada aroma verici var.


  • fikox  (11.05.21 22:51:34) 
Belediye gazozu var. Kahveye gidip belediye gazozu istiyorsun çeşme suyu geliyor.


  • bigbadabum  (11.05.21 23:00:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.