Bir Acı Rüzgar Esince - Gitar ile

Ben türkücü oldum çıktım iyice :D

Bu sefer bunu seveceğinize inanıyorum, çok severek söyledim.

soundcloud.com

Vasssat 1 ses bayık bir şarkı ağzına sağlık

  • Mossy  (07.05.21 22:19:27)
sdfsdhfd gün intikam günüdür Mossy <3

  • ananiyimioguz  (07.05.21 22:25:28)
Hahahah yok valla çok tatlı yorum yaptım ben hevesin kırılmasın diye ama mesela ev arkadaşıma da dilettim iğrenç be hiç sevmedim dedi. Madem samimi yorumumun kıymeti bilinmedi gerçekleri yazalım biraz...

Sana da kalp :D
  • Mossy  (07.05.21 22:29:52)
Benim sevdiğim bir türküdür. Fena değil bence, bir tık yorum katmışsın şarkıya.

  • biravekahve  (07.05.21 22:30:43)
@Mossy, normalde de türkü dinlemiyor veya sevmiyor olabilir misiniz..

Benim de çevremde pek yok çünkü öyle şiirmiş türküymüş.. o ne öyle köylü gibi diyen mi dersin, entel dantel diyen mi dersin, bayık diyen mi.. ne yapalım ben de burada bir iki seven vardır diye atıyorum :')

@biravekahve, oo bilen çıkacağını düşünmemiştim, teşekkür ederim ^^
  • ananiyimioguz  (07.05.21 22:52:37)
Türkü dinlerim. Kardeşim halk müziği icra eder hatta, istek parçalarımla darlarım. sen at yine de kendini geliştirmeye çalıştığın bir hobin var ne güzel *-* önemli olan senin keyif alman

  • Mossy  (07.05.21 23:04:44)
ben gayet beğendim. tebrik ederim.

  • brakgn  (07.05.21 23:22:18)
Türkü dinlemeyi çok severim <3 Bence siz de güzel söylemişsiniz.

Sadece dikkatimi çeken bir şey oldu onu yazayım. de/da bağlaçlarını bence keskin bir şekilde vurgulamışsınız, nasıl ifade edebilirim bilmiyorum ama de/da'lardan sonra bir kesilme olmuş. Bahsettiğim şey "Minnet eylersem o yare, minnet eylersem o yare / Olur mu bu derdime çare / Leyli de leyli, leyli de leyli, leyli de leyli" kısmında yok mesela. O kısmı çok daha iyi söylemişsiniz bence. Daha akışta kalmışsınız gibi. Bu söylediğim şey acaba sonlarda daha hislenerek söylemekle ilgili olabilir mi? Bende öyle oluyor çünkü.
  • dediysem dedim  (08.05.21 11:37:56)
Hiim güzel detay ^^ evet ben de şimdi fark ettim dikkatli dinleyince. İlk kıtada daha keskin, sonlara doğru yumuşamış :) Bir yerden sonra kaptırıp gidince oturmuş herhalde evet sarkinin icine girmekle ilgili olabilir. Dikkat etmeye calisicam bundan sonra o ince his detaylarina, tesekkurler

  • ananiyimioguz  (08.05.21 12:05:19)
şarkı güzel ama gitarın sesini daha çok sevdim ben. kim çalıyor?

  • izole  (13.05.21 07:48:36)
Aa bilmem kendim çalıp söyledim arpej ile. Gitar da normal klasik gitar ama güzel tınıladı demekki :)

  • ananiyimioguz  (13.05.21 14:37:14)