[]

Yeni Başlayacaklar İçin Borsa ve Yatırım Kitapları

Merhabalar elimde olan sermayenin bir kısmını borsa ve yatırım araçlarına yatıracağım. Fakat bu Bitcoin vb. olmayacak. Daha çok hisse senedi, fon, tahvil, bono vb..

Daha önce böyle bir işe girişmedim.

Başlangıç ve orta düzeyde, tanımlama, tavsiye ve örnekler içeren kitap tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

 
Teknik Analiz mi Dedin Hadi Canım Sende serisini okuyabilirsin.


  • Dr_Stat  (29.04.21 15:05:55) 
  • tabii lan manyak mısın  (29.04.21 15:11:11) 
Teknik Analiz mi Dedin Hadi Canım Sende +1


  • logisticsmanager  (29.04.21 18:08:13) 
  • mutlu yillar sana  (29.04.21 19:22:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.