Kısıtlamada alkol satılmayacak mı şimdi?

Bu ne saçma şey siz ne yapacaksınız?

valla bu duyuruyu ben açacaktım. evet genelgeye yapılan atıf öyle diyor ama bununla ilgili bir istisna olmalı bence. önceki genelge haftasonu satış olmayacak diyordu şimdi haftasonluk bir durum yok. kafam karışık.

içkim var da ben yasağın kendisine şok içindeyim(varsa veya olursa)
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.04.21 19:42:56)
Haftasonu olan kısıtlama kuralları şimdi bütün hafta geçerli olacak. Hadi onu geçtim tekel bakkallar da satamayacak sanırım ama sipariş getirirler diye düşünüyorum? Kurye sonuçta.

  • bigbadabum  (27.04.21 19:44:39)
dün şansa malibu aldım :) yasak gelene kadar çıkın alın her ihtimale karşı.

  • rose parks  (27.04.21 19:48:45)
Bir sürü alacağız napalım başka.

  • turkce konusan uzayli  (27.04.21 19:51:15)
Yarin metro grassmarket'in sarap reyonuyla hesaplasmaya gidiyorum...

Saka bi yana cidden olur sey degil. Bi tepki olusmali resmen yasam bicimini dikte ediyor adamlar.

ALLAHASKİNA YASAKLARLA ALKOLUN İLİSKİSİNİ BİRİ BANA ACİKLASİN.

:)
  • msb  (27.04.21 20:31:10)
yarın stok yapıcam ama ne kadar alabilirim kaç gün gider bilmiyorum. baştan sona aptallık.

covidle alkol yasağının hiç bir bağlantısı yok. çaktırmadan ne de güzel ilerletiyorlar planlarını.
  • scudman1  (27.04.21 21:31:41)
Bugun Izmirde hangi markete girsem alkol reyonlarini nerdeyse bosaltmislardi :D Hala almamis olup da bundan sonra alacaklara bol sans :D

  • e mice  (27.04.21 22:06:36)
satılmayacak evet.

bu dönem başka nedenlerle alkollü içki içemediğim için beni etkilemeyecek ama çevremdeki herkes stok yapıyor.
normalde haftada 1-2 bira içen arkadaşlarım bile.
vergisi en yüksek kalemlerden biri olduğu için hayat tarzına müdahale kılıfı altında alkol satışını arttırmak için falan mı yaptılar acaba diye bile düşündüm, millet öyle stok yapıyor.
bazı marketlerin reyonlarında şarap ve rakı kalmadığını söyleyenler oldu.
  • blatta hiberna  (27.04.21 22:10:19 ~ 22:11:39)