Modunuz gün içinde değişiyor mu?

Yoksa sabah nasıl kalktiysaniz bütün gün büyük oranda o civarlarda mi ilerliyor?

Bir yukarı bir aşağı gidiyor. Mod yükseltici kullanıyorum. Video, müzik vs gibi.

  • Amory Lorch  (21.04.21 23:24:50)
günlük de değil, hayatımın %80'ine hakim bir modum vardır ve mod değişimine sebep olacak şeyler olmadıkça hep aynıyımdır. modumu da kolay kolay değiştirmez bişey. özellikle son 3-4 senedir devam eden bir modsuzluk durumum var ve nadiren değişiyor.

  • Jux  (21.04.21 23:28:56 ~ 23:32:39)
yarım saatte bir değişiyor istisnasız. genelde mutsuzum ama araya kısa mutlu anlar serpiştirebiliyorum sadece.

  • yeteramadenedimherseyi  (21.04.21 23:38:19)
Değişmiyor hep mutsuz ve toksik bir insanım.Gün içinde twitter a girip, gündem takip edip mutlu kalabilen varsa helal olsun valla

  • paramolacak  (22.04.21 01:04:57)
Cok stabilim. Nadir degisir.

  • e mice  (22.04.21 01:14:57)
Saat başı değişir bende.

  • azzlack  (22.04.21 06:39:15)
Tabii ki değişiyor. Olaylara, durumlara ilgisiz kalmayi basarabilsem yaniti da değiştirebilirdim ve aslinda çok isterdim dunya yansin benim bi kalbur samanim yanmasın ama olmuyor. Olmaz. Çok zor.
İş günleri zaten asiri muthis uyanamiyorum ama kafamda bi program yapiyorum iş başlıyor bi saat sonra toplanti hop tum planlar degismis. Hızlıca yeni bi program yap kafada filan olmuyor.

Bir de bizim ulkede gerçekten çok zor yukardaki arkadasin dedigi gibi iki haber okusan moral filan kalmiyor ki insanda. Ruhun daraliyor yani. O gun mukemmel uyansan ne olur.
  • a perfect lie  (22.04.21 13:10:02)