[]

İzmir Karşıyaka PCR Testi

Karşıyaka taraflarında yurtdışı çıkışı yapmadan önce pcr testi yaptırabileceğim bi yer biliyor musunuz? Ücret 250 TL civarıymış sanırım.
 
kent hastanesi çiğli, can hastanesi çiğli yine.

kenti tavsiye ederim
  • garavel  (11.04.21 20:17:58) 
Medikalpark


  • Phoebe  (11.04.21 21:00:08) 
Ben Kasım ayında Medikalpark'ta 2 kez yaptırdım. Çok güzel bir sistem kurmuşlar, hastahanenin dışında prefabrik bir test birimi hazırlamışlar. Sonuçları da online ortam üzerinden gönderiyorlar. Test ücreti 250 TL idi.

Normal şartlarda özel hastahane övmem ama bu hizmetten memnun kaldığımı belirtmeliyim. Ha özel hastahane demişken, İzmir Su Hospital'den kesinlikle (!) uzak durun. Bırakın doktorluğu, hastahane yönetmeyi temel insan niteliklerinin yanından geçmeyen kişilerle muhattap olursunuz.
  • burka  (11.04.21 21:03:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.