spoilerli soru////gone girl filmi hakkında anlamadığım bir nokta var.

başrol nick kız kardeşiyle ensest ilişki yaşıyor muydu yaşamıyor muydu?bana yaşıyordu gibi geldi çünkü filmin sonlarında nick evliliğimi sürdüreceğim dediğinde kız kardeşi feci bi sekilde aglıyordu.

Kitapta da devamlı "twincest" dedikodularına maruz kaldıkları yazıyordu ancak aralarında böyle bir ilişkiyi kanıtlayan bir şey yok. Birbirlerinin ilk ve tek dostları olduklarından bahsediliyor genelde. Filmin/kitabın sonunda Nick'in kararı Margo'yu hayal kırıklığına uğrattığı için ağlıyordur diye düşünüyorum.

  • south park in kapusonlu uyesi  (11.04.21 22:36:53)
hayır, ensest ilişki yoktu aralarında.
kardeş olmakla beraber çok da iyi dostlardı
o sahnede ağlamasının sebebi nick'in böyle bir evlilikte kalmaya devam edeceği için margo'nun üzülmesiydi
  • noxell  (11.04.21 22:40:44 ~ 22:41:08)
Filmin hiçbir yerinde böyle bir vurgu yoktu, nereden çıkardın :) Ensest dedikodusu klasik medyanın yüklenmesi onlara. Kız kardeşinin feci bir şekilde ağlaması da Nick'in sosyopat, katil ve ruh hastası bir kadınla evliliğini sürdürmesi, kardeşi sonuçta.

  • awareim  (12.04.21 11:54:46)