saç için kreatin

berber saçımı dik tutmak için kreatin uygulayabileceğini söyledi. berberler ne kullanıyor bu işlem için? kreatin dediği kreatin içeren serum falan mı acaba?

keratin bir madde ama belirli bir krem falan değil saçıın yapıtaşlarından. Keratin içeren ürünleri veya keratin bakım gibi şeyleri kastetmiş olabilir. Genelde saçları düzleştirmek için kullanıyorlar neden dik tutsun anlam veremedim pek.

  • eatpraylaw  (07.04.21 00:40:53)
Kreatin ddğil keratin olduğunu düşünüyorum ama kuaförlerde uygulanan keratin saçları düzleştiriyor ve içşnde formaldehit vardı sanırım. Bu da saçlar için zararlı bir madde. Formaldehitsiz keratin saçlar için faydalı ancak dik veya düz yapmaz saçları

  • rapisa  (07.04.21 03:07:30)
saçı dik tutmayı bırak saçın daha çok söner ve yapışır :) baya yumuşatıyor saçları. formaldehit etkisi.

  • xrated  (07.04.21 10:48:57)