Espri ne?

10 uzerinden 0'lik bir skec gibi geldi, kacirdigim bir yer var mi? www.youtube.com

Merak edip bir 10 tane daha videosunu izledim, daha gülmedim.
Bilmiyorum ben de daha bulamadım esprileri.

  • logisticsmanager  (05.04.21 19:23:06)
Canlandırdığı tipleme komik bence. Hee milader nolcak milader. Ayrıca sondaki merhum espirisi de iyi baya.

  • bigcaptain  (05.04.21 19:29:59)
esnaflık zor zanaat ve ayhan abi serisini izle

  • jelly bear  (05.04.21 19:34:56)
Ben yaptığı tiplemeleri sempatik buluyorum açıkçası, kendini de beğeniyorum biraz. Çok derin espriler aramamak lazım, hunharca gülmek değil de şöyle bir gülümsetiyor işte.

  • kedimedi  (05.04.21 19:41:50 ~ 20:16:15)
Şahan'ın ilk zamanlar dalga geçtiği gerçek kesitler gibi yapmış. İnce yakalanırsa birazcık tebessüm ettirir. Yani bazısına komik gelebilir de o kadar senedir mizah ile uğraşınca artık ince, güzel işlere konsantre olabiliyorum.

  • evimin paspasi  (05.04.21 20:25:07)
serinin ilk videosuyla başlamayınca anlamı olmuyor evet. konunun ne olduğunu bilmek lazım. bu attığını ben de bilmiyorum ve anlamadım bir şey.
akbil, yasemin çayı, esnaflık zor zanaat serisi çok çok komik
onlara bak
  • neira  (05.04.21 21:22:39)
gülmekten tabii ki ölmezsin bu adama ama somurtarak da izlemezsin ya. eğlenceli bi adam işte :)

  • isveperver  (05.04.21 22:20:34)
video sonunda gerçek kesit'e gönderme yapmış.ama bende cok begendigimi söyleyemem.

yutub videolarını 6.5/10,
podcast yayınlarını 3/10 bulan biri olarak söylüyorum.

bu adam stand up'ta aşırı başarılı.hayvan gibi güldürmüştü.bel altına biraz fazla kaymıştı ama kadınlar belki biraz rahatsız olabilir.
  • neoluyokardesimnebutantantana  (06.04.21 01:06:51 ~ 01:11:12)
sıfır yerine eksili değerler de verilebilirmiş. zaman kaybı.

  • d e j i n  (06.04.21 11:42:00)