Kurutma makinasi kapak problemi

Merhaba, yeni kurutma makinasi aldim, ilk kullanmada kapaginin bir bolumunden calisirken hava ufluyor ve oda yumusatici kokuyor bu durum normal mi? Kurutma makinasi olanlar birsey yazabilirse cok mutlu olurum

Normal. Hava çıkışı olmalı zaten.

Şuradan bakarsan neredeyse tüm kurutma makinelerinin sağ alt kısmında ızgaralı bir bölüm var. Burası hava çıkışı için.

www.google.com
  • himmet dayi  (05.04.21 16:47:58)
Normal. Üstelik ortam çok ısınıyor ve nemleniyor.
Aynı anda nem alıcı cihaz da çalıştırıyorum.

  • pro9it9is9  (05.04.21 19:50:51)
@himmet dayının dediği gibi ızgaralı bölümden üfleme yapıyorsa normal.

soruda sorduğunuz gibi kapaktan üfleme yapıyorsa normal değil. bizde de kapaktan üfleme yapıyordu, servis kapak dahil tüm ön yüzü değiştirdi. mantıken de orasının vakumlaması lazım zaten toz vb. şeyleri haznede toplayabilmek için.
  • trajikomix  (05.04.21 22:16:04)
@trajikomix bende oyle dusundum servis geldi kapagini degistirdi cok az bir azalma oldu ama yine hava cikisi kapaktan devam ediyor ve bir de simdi ek olarak yeni kapagi kapatirken birazda asagi bastirmak gerekiyor.. . makinenin kendi mi boyle yoksa uretim hatasi mi diye merkeze sorduracagiz dediler haber bekliyorum. Merak ettim sizinkinin markasi neydi?

  • bradfords  (06.04.21 08:26:28)
arçelik 3886kt, bana getirdiklerinde böyle geldi, ilk gün ayıplıydı ürün. ben de sıfırıyla değişim için hakem heyetine başvurdum.

  • trajikomix  (08.04.21 22:31:10)
Benimkide arçelik 900 km, servis kendiliğinden değişim yaptı neyseki uğrastırmadılar yarın getircekler, herhalde genel bir problem olmuş onlarda

  • bradfords  (11.04.21 09:11:14)