[]

iphone 6s e ios 14 yükleyim mi sizce?

aldığım günden beri ios 11 le kullanıyorum, pili falan öldü zaten telefonun, bir de artık uygulama yükleyemez oldum düşük sürümden ötürü. telefon hala hızlı ve donma yok, ios 14 yüklesem bu akıcılık devam eder mi yoksa telefon traktöre döner mi?
 
Ben 7 Plus'ıma yüklemiyorum korkudan. Takip etmek için yazayım dedim :)


  • twelfth  (30.03.21 21:02:11) 
Ben yükledim değişim olmadı hızında. Safari’de bazı sorunlar oluştu ama halen sürüyor.


  • heathen  (30.03.21 21:05:02) 
bende iPhone 6S var ve tabii ki gelir gelmez yukledim. hicbir fark yok. zaten ben hicbir zaman fark goremiyorum. sadece elini cabuk tutmayan uygulama gelistiricilere kil oluyorum basta cunku hepsi cikiyor hata veriyor ama surumun ciktigi tarihten 1-2 ay sonra her sey normale donuyor.

yuklemezsen bir gun aniden kapanip acilmama sorunuyla karsilasabilirsin. o yuzden yedegini saglamda tutmani oneririm.
  • yoggi  (30.03.21 23:44:50) 
yükle. ben sorunsuz kullanıyorum.


  • xrated  (30.03.21 23:47:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.