[]

sanal para muhabbetleri

Son dönemde çevremde sanal para muhabbetlerini çok duyar oldum. Şu kadarla girdik bu kadar kazandık, şöyle kar ettik böyle kar ettik.
Bir tarafım uzak dur diyor, diğer tarafım ufaktan 3-5bin ile bi giriş yap diyor. Sanırım girme fikrine daha sıcağım.
Sizce girmek için doğru zaman mı?
Bilgi sahibi olabileceğim sağlıklı bir kaynak tavsiye eder misiniz?

 
kaybettiğinde üzülmeyeceğin paran varsa doğru zaman. kazanırsan yanına kar kalır, kaybedersen de zaten baştan kaymetmeyi göze almış olacaksın.


  • late viper  (15.03.21 21:26:28) 
gözden çıkardığınız 3-5 bin ile gir derim.
hem de olayı daha iyi anlarsınız.
girmek için de doğru zaman.
Elon bile almış :-)
  • ankara06  (15.03.21 21:31:52) 
Bu sanal para muhabbeti arada coşuyor gerçekten. 2017-18'de bir anda herkes girdi, sonra zamanında çıkmayanlar battı. 1 sene sonra yine patladı, sonra sesi soluğu kesildi. Şimdi yine başladı. Bir bitmedi şu muhabbet. Hukukun alanına girmeyen kumar borsası.


  • prole  (16.03.21 01:53:29) 
öğrenene kadar kaybetmekten üzlmeyeceğin bir miktarla gir bence.


  • rapisa  (16.03.21 02:21:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.