[]

Nestle Ürünlerinde Yumurta Kullanılıyor Mu?

Merhaba Arkadaşlar

Yumurtaya karşı bir alerjim yok. Tamamen meraktan soruyorum.

Aldığım ürünlerin "içindekiler" kısmını mutlaka okurum. Nestle'nin herhangi bir ürününde yumurtaya rastlamadım. Ayrıca bildiğim kadar Nestle'nin kek üretimi de yok.

Yumurta kullanmadığı konusunda kesin bilgi alabilir miyim? Yoksa yanılıyor muyum?

Teşekkürler...

 
play.google.com

Kliktag uygulamasından ürün içeriklerine bakabilirsin

Alerjenler arasında yoksa zaten kullanılmamıştır
  • freebird5406_2  (24.02.21 22:11:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.