takım kimyası- avcı- terim

fatih terimin ne gibi açıklamaları vardı? abdullah avcının veya?
bu videoda bahsedilen olayı ayrıntılarıyla öğrenebileceğim bir link var mıdır
www.fotomac.com.tr

www.cnnturk.com buradan çıktığını hatırlıyorum

  • heathen  (09.02.21 00:04:13)
tamam bundan sonra terim ne yaptı veya söyledi de erman hocanın dediği gibi aldı şampiyonluğu. 8 puan farkı kapatarak

  • papuayenigine02561  (09.02.21 00:15:46)
Taraftarı hakemleri arkasına aldı, federasyonda zaten Ali dürüst gibi adamları var, kenarda hasan sas falan tüm ekip kuduz gibi her karara İtiraz küfür kıyamet öyle öyle top oynamadan aldı işte gene bir şampiyonluk, ha öncesinde Galatasaraya operasyon var, Başakşehiri şampiyon yapacaklar algısı yarattılar oysa ki Bursaya verilen kamuoyu desteğinin milyonda biri Başakşehire verilmedi

  • neverletyougodown  (09.02.21 01:44:29)
Ft almadı başakşehir verdi. Basaksehir'in stoper sorunu vardı. Şimdi baktım, sezon öncesi epureanu, manuel da costa, chedju, egemen korkmaz varmış. Bunlardan egemen'i erzurumspor'a göndermişler, chedjou'yu da bursaspor'a kiralamışlar ve yerlerine kimseyi almamışlar. Epureanu, manuel da costa ikilisiyle idare etmişler ilk yarıyı, biri eksik olduğunda mahmut tekdemir geçmiş. Bayağı farkla liderlerdi zaten devre arasına gelince. Burada bir mallik yapıp stoperde zaten eksikken, manuel da costa'yi arabistan'a 4.5 milyon euro'ya satmışlar devre arasında. Yerine de 6 aydır boşta olan serdar taşçı çöpünü getirmişler. İkinci devrenin başında epureanu-mahmut ikilisiyle yine idare etmişler, ta ki ft balı devreye girip, epureanu herhalde futbolcularda binde bir gorulen bir rahatsızlıkla(diz iltihabi) sezonu kapatınca, tepe taklak gitmişler mahmut serdar ikilisiyle. 9 maçta iki galibiyet alabilmişler www.transfermarkt.com.tr başakşehir bir de golcü sorunu vardı, demba ba'yi getirmişler devre arasında o da sakatlıktan maçların yarısında oynamamış.

Ayrıca neverletyougodown'in bahsettigi saha dışı etkenler +1

Zaten bu başakşehir takımı bir sonraki sezon skrtel ve crivelli'yi alarak rahatlıkla şampiyon oldu.
  • austra  (09.02.21 10:56:44)