maske

merhaba arkadaşlar;

yarın hastaneye gideceğim de; elimde bu maskeden varmış.

www.hepsiburada.com

Acaba iki tane meltbown filtreli cerrahi maske mi taksam yoksa linkteki maskeyi mi taksam? virüs için mart başında almıştık ama aratınca üstünde yazılanı toz maskesi diyor o yuzden kafam karıştı :(

bunun üzerine cerahi maske tak. n95'ler de toz maskesi olarak geçiyor aslında. pandeminin başında toz maskesi olarak listeleniyordu.

  • false pretension  (08.02.21 20:45:42)
Üstüne cerrahi maske takmalısınız. Bu maskeyle hastaneye girmenize izin vermeyebilirler.

  • clones  (08.02.21 20:52:40)
FFP1 maskeler Corona virüsü için en az koruyucu olandır. En iyisi FFP3.
Ama bu maskenin üzerine meltblown filtreli bir cerrahi maske takarsanız, iki cerrahi maskeden daha iyi koruyacaktır.

  • pro9it9is9  (08.02.21 20:55:51)
Hastaneye girişte sorun olmaz ancak üzerine cerrahi maske daha iyi olur.

  • pro9it9is9  (08.02.21 20:56:47)
ben hastaneye giderken iki kat cerrahi maske takiyorum,

linkteki toz maskesi onu takmaya gerek yok. cift maske yeterli olur, millete fazla yanasmayip saga sola cok teemas etmezsen bir sey olmaz.
  • exlibris  (08.02.21 21:03:08)
korkuyorum ultrason da çekilcek... ama ertelemekten de bıktım

  • omonia  (08.02.21 22:41:14)