[]

Saç Dökülmesi İçin Dermaroller

saç için kaç iğneli ve kaç mm uzunluğunda dermaroller kullanmamı tavsiye ediyorsunuz? erkeğim, erkek tipi dökülme için kullanmak istiyorum.
 
Derma roller değiş dermapen tavsiye ederim. Derma roller saçlara dolanıyor. 1-1,5 mm. Olabilir. Ayşenur yazıcı nın bununla ilgili yazısı vardı ona bakabilirsiniz. Dermaroller sonrası ne kullanacaksınız


  • rapisa  (06.02.21 00:35:19) 
Açıklık çoksa dermaroller kullan 1 - 1.5 mm uygundur. Açıklık azsa var olan saçları koparmamak için dermastamp kullan 1 - 1.5 mm uygundur. Bu uygulamalar sonrası deride gözenekler açılacak akabinde minoxil, mavi serum tarzı spreyler kullanmalısın sadece dermaroller/dermastamp işe yaramaz.


  • kanlakarisikyagmur  (06.02.21 10:23:08) 
Alacaksanız 540 iğneli olanlar var onlardan alın ve ek olarak badem yağı sürün.


  • komando kani var bende  (06.02.21 12:05:58) 
dermaroller kullanıyorum 1 senedir. 540 iğneli olandan.
1 adet 1,5 mm 1 adet 2 mm kullanıyorum

  • megacracker  (06.02.21 13:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.