ptt kargo yüzünden kargomu alamadım

merhaba aliexpressten bir ürün satın aldığım için vergi ödemem gerekiyordu. evde olduğum için hiç nakitim yoktu, kredi kartı da kabul etmediklerini söyleyip ürünü şubeden alırsınız dedikten sonra hızlıca gitti (tam o sırada telefonu çalmıştı) ama ne yapacağımı bilmiyorum, nereye yollandı bilmiyorum, ürün iadeye giderse ayrı bir kaos olur yurtdışından geldiği için. yarın sokağa çıkma yasağı olduğu için gidemem, pazartesi şubeye gitsem geç kalmış olmam değil mi?

pos cihazının olmaması çok anlamsız geldi. onu geçiyorum 15 tllik vergi için bir fatura kesip son ödeme tarihi belirtilebilirdi. veya direkt internet üzerinden ödeme. ilginç gerçekten.

gonderitakip'ten nerede olduğunu görürsünüz muhtemelen. veya çağrı merkezini arayın.

dediklerinizde haklısınız ama bir devlet kuruluşundan bahsediyorsunuz. 81 ilde her ilçede bütün kuryelere pos makinesi demek bu. komisyonu blokajıyla deli gibi para kaybeder devlet o yüzden yanaşmaz öyle şeylere.
  • argent dawn  (05.02.21 18:13:13)
arkadaşın dediği gibi gönderi takipten nerede olduğunu görür ve pazartesi gider alırsınız problem olacağını sanmıyorum. hemen geri göndermezler kargoyu.

  • amour fou  (05.02.21 18:31:48)
7 gün şubede bekletiyorlar

  • rapisa  (06.02.21 02:36:36)