[]

giysi bağışı

giysilerinizi nereye bağışlıyorsunuz?
 
ailem çevresindeki ihtiyacı olan kişilerden haberdar oluyor, ya onlara ya da belediyenin ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere mahalleye koyduğu elbise kutuları var.


  • vampir akrep  (02.02.21 09:59:23) 
ya çevrede bildik birileri varsa ona veririm ya da belediyenin giysi dolaplarına atarım.


  • reanarchy  (02.02.21 10:08:57) 
Ben kendi kıyafetlerimi kumbaraya atıyorum.
Bebeğimin bir kere giyilmiş veya etiketi kıyafetleri oluyor onları üçe beşe bakmadan dolaptan satıp yerine oyuncak alıyorum dolap paramla. Sonra o oyuncakla oynama dönemi geçince çöpün kenarına koyuyorum yarım saate kayboluyor. Birilerini mutlu ediyorum diye düşünüyorum bu yolla.

  • cilekli pasta  (02.02.21 11:37:25) 
kumbaraya atıyorum. ablam da durumu iyi olmayan komşularına veriyor, siz de teklif edebilirsiniz.


  • candide  (02.02.21 11:50:11) 
sevgi mağazası var acıbademde oraya götürüyorum.


  • turkce konusan uzayli  (02.02.21 12:17:42) 
bizim semtte 2. el pazarında satanlar oluyor, onlara bağış olarak veriyoruz.


  • nzessia  (02.02.21 12:35:24) 
Bazen kumbaraya koyuyorum bazende çevremde ihtiyacı olanlara veriyorum. Bazende dolap uygulamasında satıyorum


  • rapisa  (02.02.21 13:29:44) 
kiz meslek lisesi var bizim burada, gidip müdür yardimcisina sormustum. ihtiyaci olan bir ögrencilerine verdiler.


  • wishmaythşngs  (02.02.21 13:44:12) 
Açık Gardırop'a vermiştim ben de


  • peki madem  (02.02.21 14:33:58) 
eşim genelde bize temizliğe gelen kadınlara veriyor. oturduğunuz evde kapıcı varsa onlara söyleyin, ama "ihtiyacınız vardır" demeyin "sen etrafı tanıyorsundur, ihtiyacı olan birine verin bunları" dersiniz.


  • co2s2  (02.02.21 15:27:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.