[]

Autocad'de mevcut polyline'dan nasıl devam edilir.

arkadaşlar sonlandırılmış enter'lanmış bi polyline'a hiç sonlandırılmamış gibi aynen son noktasından sanki ben çiziyormuşum gibi devam etmem gerekiyor bunu nasıl yapıyorduk.
 
o noktadan başlayan ayrı bir polyline çizip daha sonra ikisini join komutu ile birleştirebilirsiniz.


  • someonewalksalone  (20.01.21 17:59:25) 
@someone yok hocam öyle bi hamle istemiyorum. eğer öyle yaparsam her hamlede ma.pro. yapıp her line'nın rengini ve kalınlığını benzetmem lazım. çok vakit alır.

ext ya fillet da olmaz. çünkü 3-4 hamle köşe döneceğim.
  • turbo sadık  (20.01.21 18:03:27) 
hocam çizimi bitirince layiso ile ilgili layerları görünür hale getirip tek seferde hepsini ma ile aynı formata getirebilirsiniz. sonra join ile birleştirebilirsiniz.


  • morcivert  (20.01.21 18:35:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.