Whatsapp bilgisayar bağlantısı

Bu sabah bi ödev çiktısi alacaktim . Evral whatsaptaydi. Bi ozalitciye girdim. Ben bekliyorum nunara verecek oraya atacam, o da oradan cikti alacak.

Bilgisayara telefonu tuttu karekodlu bisiler , tak benim whatsap adamin bilgisayarda. Bu mu dedi abi evet o dedim. Evragi aldi bilgisayara, sonra whatsaptan cikis yapti.

Benim hic beklemesigin bir hareketti valla. Sonra kafama takildi. Bilgisayarda bisi kalmis midir?

Çıkışı sen yapacaksın telefonundan.

  • pass  (24.12.20 13:44:10)
Nereden yapiliyor bu çikiş

  • Filinta61  (24.12.20 13:49:42)
whatsapp'taki whatsapp web bölümüne girip tüm aletlerden çıkış yap diyeceksiniz.

--
Ortak kullanılan bilgisayarlar üzerinden WhatsApp Web'i kapatmayı unuttuysanız hemen panik yapmayın, telefonunuzdan WhatsApp menüsüne erişip tıklayın orada bulunan bütün bilgisayarlardan çık seçeneğini tıklayın WhatsApp Web otomatik olarak kullanılan bütün cihazlarda kapanacaktır.
--
  • la traviata  (24.12.20 13:50:51 ~ 13:51:20)
Oraya girince qr kod taradan baska bisi cikmiyor ki

  • Filinta61  (24.12.20 13:54:49)
o zaman zaten çıkış yapılmış, yoksa o ekran çıkmazdı

  • pide  (24.12.20 13:56:55)
Zaten tekrardan whatsapp webden giriş yaparsa telefonunuzun bildirim çubuğunda "whatsapp web şuan aktif" şeklinde bir uyarı kalıyor ve çıkış yapılana kadar o uyarı gitmiyor. Bir giriş olursa anlarsınız yani ama çıkış olmuştur zaten, içiniz rahat etsin diye diyorum.

  • veritaslibertas  (24.12.20 14:40:17)