gözlüklüler için maske

bin kere soruldu, hep gözlüğün buğu yapmaması için camlara işlem yapılması tavsiye edildi.

ben gözlüğe işlem istemiyorum. maskeden de çok büyük bir beklentim yok, illa ki buğu yapacak, tamam razıyım da bari az buğu yapsın.

evony çok önerildi diye aldım, burun teli neredeyse hiç oturmuyor, çok gevşek. en ufak nefesimde komple kör oluyorum.

burun teli sert maske aldım, o da ultra dandik, nisan'da devletin beleş verdiği maskeler gibi.

yav kaliteli olsun, ama şu teli de azıcık sert olsun, kıvırınca burnuma otursun, o bana yeter. ona rağmen olan buğuya razıyım.

evony'yi eledik. are diye bir marka buldum meltblown falan, kaliteli, ona da teli gevşek, gözlüklüler uzak dursun demişler.

e ne takalım birader? yolda iki adım attırmıyor şerefsiz.

Eski evonydeki teli söküp yeni maskenin telinin yanına sokun iç kısımdan. Çift tel daha iyi bir direç göstereceğinden istediğiniz gibi olacqktır

  • Unde bach canim  (14.12.20 22:19:24)
Bgood maske

  • kuehles blondes  (14.12.20 22:33:37)
Bazı maskelerin telleri yumuşak, bazı maskelerin de lastikleri uzun ya da gevşek oluyor. Buğulanma sorunu yanında, gözlükle birlikte kulağa geçirilen lastik nedeniyle öne eğilince gözlüğüm düşüyor öte yandan.
Ben maske tutucu ile maskenin daha sıkılaşmasını sağlıyorum.
Are diyecektim, onu da yazmışsınız. Ancak Are koruyuculuk yönünden gerçekten iyi.
  • pro9it9is9  (14.12.20 22:45:25)
www.hepsiburada.com

şuna benzer maskeler buğu yapmıyor. nefesi alttaki delikten tahliye ettiği için buğusuz kullanabilirsiniz.
  • trajikomix  (14.12.20 23:13:20)
Bebek şampuanı ile gözlük camları yıkanınca buğulanmıyor diyorlar.

  • GoodMorningTeacher  (14.12.20 23:21:33)
Acto marka kullanıyorum uzun süredir buğu yok kaçırmıyor. Alman malı güvenli hem

  • gatherer  (15.12.20 13:37:44)