[]

Burun kanaması

Merhaba, annemin burnu kanıyor, dün 2 defa ve bugün de 2 kere kanadı, pıhtı olarakta geliyor biraz. Endişelenmeli miyiz? Doktora gidelim dedim hastaneye gitmek istemiyorum dedi korona'dan dolayı. Açıkçası ben baya endişelendim, burun kanamasının sebebi ne olabilir? Pazartesi günü ilk işim elinden tutup hastaneye götürmek olacak. Ayrıca daha önceden de belirli aralıklarla kanama oluyormuş
 
Evde kalorifer yanıyorsa havayı kurutuyor.oda bu tip etkiler yapabiliyor.sadece kışın olan bir durumsa burunu nemli tutmak,yağ sürmek iyi gelir.

Tansiyon sorunu varsa ani yükselişlerde kanama yapabilir ama bence ilk sebepten oluyordur.
  • duptıs  (28.11.20 15:40:50) 
Hastaneye gitmenin risk / getiri hesabini iyi yapmak lazim.

Tansiyon problemi var mi? Evde tansiyon olcer bir cihaz var mi? Yuksek tansiyon olabilir.
  • robokot  (28.11.20 17:44:47) 
Kan sulandırıcı ilaç alıyorsa da olabilir.
Babam klopidogrel maddeli bir ilaç kullanıyordu. Burnu kanayınca kestim. Buna rağmen tampon yapılacak kadar kanama ile, elinde maşrapa ile acile gittik.
Yakından izleyin.
  • pro9it9is9  (28.11.20 18:40:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.