[]

Vanilyasız kek güzel olur mu

Birkaç tarif buldum ama güzel olur nu bilemedim. Ya da vanilya yerine ne koyanbilir
 
Limon veya portakal rendesi olur. Vanilya şart değil bence kek için.


  • ırene adler  (27.11.20 20:02:20) 
ben ikisini de sevmem ama ya, başka ne konabilir?


  • condom kurşunu  (27.11.20 20:03:28) 
Portakal kabuğu rendesi.


  • pro9it9is9  (27.11.20 20:03:55) 
Tarçın. Ceviz de varsa güzel olur.


  • pro9it9is9  (27.11.20 20:05:13) 
Tarçın veya limon/portakal kabuğu +1

Ben kahve koymayı da seviyorum bazen. 1 yemek kaşığı nescafeyi çözecek kadar sıcak suda çözüp kek hamuruna ekliyorum. Şekeri bir parça arttırabilirsiniz dengelemesi için.

Büdüt: Evde hazır sahlep varsa aynı şekilde biraz sıcak suda çözüp ekleyebilirsiniz. Burada da şekeri bir parça azaltabilirsiniz dengelemesi için. Ben genelde evde ne varsa bir koymayı deniyorum.
  • peki madem  (27.11.20 20:09:41 ~ 20:13:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.