[]

koton ürün iade-etiketsiz-

annem pandemi sebebiyle yazlıkta kaldı havalar soğuyunca kendine hırka almış kotondan ama zorunluluktan yani hava soğuk diye.eve gelmiş giymiş hiç beğenmemiş. ama tabi bu arada etiketi sökmüş nedense. şimdi bana gönderdi bunu ver kendine bişey al diye fiş mevcut. değişim yaparlar mı boşuna gitmiş olmayayım bu süreçte
 
@sivrisinek iade olmayacak zaten yerine başka ürün alınacak teşekkürler inşallah öyle olur


  • melodi  (22.11.20 01:27:18) 
Bazen mağazalarda etiketsiz ürün satıyorlar


  • rapisa  (22.11.20 02:32:51) 
ic etiketi yoksa degisemezsin iade edemezsin


  • müptezel dostoyevski  (22.11.20 07:56:36) 
Lcw 3 aya kadar kabul ediyor. Sol iç tarafta barkod gibi şey varsa yeterli. Belki koton da öyledir.


  • westblack  (22.11.20 11:07:59) 
@Rapisa+1. Mağazadan aldığımız her ürün etiketli değil. Bence değiştirmeleri lazım giyilmiş olmadığı müddetçe. Etiketten kasıt kağıt olan diye düşünüyorum tabi, yaka içindeki marka etiketi kesilmemiştir heralde.


  • hrvl  (22.11.20 17:03:53) 
Fis varsa degisir. Etiket dediginiz kagit etitek sanirim bir de normal ic etiketi olur bel hizasinda oradan okutup goruyorlar.


  • c1b2k3  (22.11.20 17:35:39) 
iç etiket olduğu sürece iade de kabul ediyorlarmış halloldu yani teşekkürler


  • melodi  (22.11.20 23:24:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.