[]

belli bir saatteki internet kesintisinin ISS üzerinden belgelenmesi

merhaba,

uzaktan eğitim kapsamında internet üzerinden sınava katılan bir öğrenci, ola ki o saatte interneti kesilir ve sınavda mağdur olursa, ilgili saatte internetin kesildiğini iss'ler üzerinden belgeleyip okula sunabilir mi ?


 
Event log gibi bi sey olabilir modem arayuzunde

bu benden mesela

2020-11-17
18:22:11
Providing DHCP information to a requesting station has failed (H003)
  • yoggi  (18.11.20 02:48:13) 
modem arayüzünden bakabilir. ama neden sinyal gelmediği ile ilgili net bilgi olmaz. kendi de kesebilir bir şekilde. iss böyle bişey vermez kimseye.


  • kenarortay  (18.11.20 17:35:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.