İphone 8 plus mı? İphone se 2 mi?

Se'nin sıfırı ile 8 plus'ın 2. Eli aynı fiyat gibi. Sizce hangisi anne kullanacak?

foto çekimi, instagram için 8 plus cazip gelebilir ama diğer türlü tabi ki se 2020. işlemcisi ve yeni olması, sıfır olması tercih sebebi. arada 3 model yükselmiş

  • efruz  (29.10.20 12:28:17)
se 2'nin kamerasi cok iyi. ayni fiyat ise se 2 tercih edin, daha yeni teknoloji

  • Leonardo~Da~Vinci  (29.10.20 13:08:07)
se 2'nin kamerası nerdeyse iphone 11 ile kafa kafaya. hee gerçi anne demişsin. se2 al küçük ekranlı güzel alan. uzun yıllar kullanılır

  • avatar is back  (29.10.20 13:34:56)
se2, kendim kullanıyorum :D

pil ve büyük ekran(anne-göz sorunu vs.) açısından 8 plus iyi olabilir tabii ama 2.el aldığın telefonun pil sağlığı kötü de olabilir. SE'nin pili az onu söyleyeyim. Ama standart kullanımda 1 günü çıkarabilir de. Ama çok telefonla konuşuyorsa veya telefon elinden düşmüyorsa yetmez.

kamera olarak SE, 11 ile aynı sadece geniş açı eksik, gece modu eksik vs. Gündüz kalitesi aynı (veya ayırt edilemeyecek düzeyde)
  • nhk ni youkosu  (29.10.20 14:46:22)
hangisi ucuzsa o. çok benzer performans.

  • jamiro  (29.10.20 15:49:54)
bence anneniz gorsun, cunku ne telefonlar gösterdim, samsungn eski bir modelini begendi.

  • Ley  (29.10.20 15:51:40)