[]

internetten eşya satmak

2. el eşya satmak istiyorum. bunlar için nerede görüşülüyor? avm'de mi? kontrol etmesi gereken birşey ise nerede kontrol ediyorlar? teknolojik bir ürün uluorta denenmez sanırım. ıssız bir yerde de görüşülmez. nasıl satıyorsunuz?
 
Fotoğrafları çek. sahibinden uygulamasını indir ve kayıt ol ve ilanlarını oraya ver . EFT alımından sonra kargoya ürünü ver.
Ürüne ait hata kusur yıpranma ne varsa yaz ki ilan açıklaması sonunda
gönül rahatlığıyla : geri iade alınmayacaktır.. de.
Bir çok ilan vereceksen ialnların açıklaması sonunda , diğer ilanlarına da bakınız.. demeyi unutma .

Görüşülerek bir satış olacaksa yanında arkdaşın olsun .
  • Erva  (18.10.20 16:04:40) 
ben bir kere avm'de bulusup satmistim. diger sattigim seyleri eve gelip teslim aldilar. bu dedigim letgo icin gecerli tabii. garprops, dolap gibi uygulamalardan sattiklarimi zaten kargoluyorum.


  • in vino veritas  (18.10.20 17:05:38) 
Yoğun bir tramvay durağında bir poşet elektronik malzeme verdim, 3d printer parçaları. Letgodan anlaşmıştık arkadaş ile. Sorunsuz alışveriş olmuştu.


  • ykyt  (18.10.20 17:08:31) 
Bu arada evden teslim etmiyorum kenlikle çünkü güvenli bulmuyorum. Ortak bir nokta ve saatte anlaşıp kuytu olmayan bir yerde teslim ediyorum. Bunu letgo satışlarımda yapıyorum. Dolap gibi uygulamalarda kargoya veriyorum ama onda da komisyon düşüyor


  • rapisa  (19.10.20 01:26:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.