[]

yaşayan ölüye döndüm :( ilaç alkol etkileşimi mi?

merhaba,
daha önceden şöyle bir duyuru açmış idim: www.eksiduyuru.com
normal düzende lityum, paroksetin ve metilfenidat (daha önceden vitamin, ginseng vs. de kullanmıştım) kullanıyorum. bir hafta önce cumartesi gecesi karamsar bir havaya bürünmüş idim, 2 tane bira içiyordum, o sırada adını vermek istemeyeceğim, babamın yanıkları için kullandığı etken maddesi pregabalin olan ilacından (ismi “L...”) iki kapsül peçeteye döktüm, alkolle yuttum.
şiir yazmak amacıyla ateşlenen devinim silsilesi, ikinci dizeyi yazdıktan saniyeler sonra yerle bütünleşmemle sona erdi. biraz kusup uyudum pazar öğleye kadar. pazar akşamı da kafamı çevirtmeyecek kadar şiddetli bir boyun ağrısı başladı, bir haftam böyle geçti; boyun ağrısı, mide bulantısı, zihin bulantısı. yataktan kalkabildiğimde acile gittim (perşembe günü) ve serum yapıldı, kan ve idrar da temiz. fakat geçmiyor hiçbir şey. bugün dışarı çıkıp ufak tefek işleri hallederken gayet iyiydim fakat şu an durum yine aynı. passiflora bile uyutmuyor, çok zor uykuya dalıyorum, başım çatlıyor. doktoruma ulaşmak ve onu da rahatsız etmek durumunda kaldım, mesai saati içerisinde ulaşmış olsam bile kendi hatam yüzünden onu da rahatsız etmenin suçluluğu çöktü üzerime. yürüyüş yapmam gerektiğini söylemişti, o da işe yaramadı.
birazcık içimi dökmek de istedim aslında. bitik vaziyetteyim.
okuduğunuz için teşekkür ederim.

 
valla hangi ağrı kesicinin kafa yapacağını biliyormuşsun. iki tane lyrica ile öyle saniyeler sonra yere düşemezsin. sen o kafa ile tribe girmişsin.

bağımlılık riskin var ve kafan çok karışmış olabildiğince açıkça doktoruna durumunu anlat. bu doktora güvenmiyorsan başka bir tane bul ve sana önerilenlere uy.
  • orpheus  (18.10.20 01:33:32 ~ 01:34:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.