takip edilecek youtube kanalı

aradigimiz kanal sunlardan biri ya da birkacını icerebilir:

-ufuk acacak entelektüel sohbetler (felfese kültür sanat, arte gibi ama youtube'da olacak)

-yaşam tarzi ve lifehacking sohbetleri (daire kanalındaki gibi ama daha az hipster daha az tasarımcıyım her sabah kahve iciyorum para bok gibi tavrı)

-belgesel kanalı (jeffrey epstein, patriot act 101 gibi icerikleri olan kanallar, ng ya da illuminati kanalları barış özcan gibi üc sayfa kitap okudum cok zekiyim kanallari degil)

-blogoteque ya da sofar gibi güzel müzikler, bilinmedik müzisyenler olsun.

türklerin ürettigi kanallar tercihim, ingilizce olursa da sorun yk.

simdiden tesekkürler

LEMMiNO

www.youtube.com
  • dissendium  (11.10.20 17:55:17)
Not: Isinize yaradiysa lütfen tik atın, boşa yazmış gibi olmasın.
+90
Vox
DW Turkce
BBC Turkce
Refinery29
Tezgaha Geldik
Kalan Muzik
Meraklısına Psikoloji
Birartibir Forum
Mind Vortex - Ulus Baker
Çeviri Konuşmalar
Nöroblog
Medyascope
Bir Baba Indie
Tuz Biber Standup
Akbank Sanat
BBC ideas
Epic Istanbul
Bgst records
COLORS
Şokopop
Bogazici Universitesi Açık Ders
Al Jezeraa Documentary
Artı tv
Ada Muzik
METU Açık ders
Altyazi dergisi
FilmLoverss
XoxoMagazine

Gündem için sabahları Açık Gazete
  • kaset  (11.10.20 18:50:14)
Flu tv

  • le jeune turc  (11.10.20 19:36:38)
Haluk Tatar
Sinan canan, açık beyin
Serkan karaismailoğlu
Mustafa acungil
Oğuz benlioğlu
Akademik link
İzzet güllü
Sıfır
Hepsi youtube kanalı
  • rapisa  (12.10.20 02:52:13)