[]

kablonet üyeliği yenileme

kasım ayında sözleşmem bitiyormuş, arayın görüşelim diye sms atmışlar. Yakın tarihte yeni sözleşme yapan oldu mu? ne teklif ediliyor? aynı tarifeyi zamlı mı verirler?
 
görüşün. genelde kampanya neyse ondan faydalandırıyorlar. ek bir indirim duymadım.
teklife bakın ama ondan iyisi yok bence. öyleyse devam.

  • ozdek  (10.10.20 23:15:50 ~ 12.10.20 14:33:46) 
uygun fiyat vermezlerse vodafone ve turkcelle'e bakın, ttnet kazık.


  • simbolmina  (10.10.20 23:15:57) 
Ben 2 ekimde yeniledim. önceki stabil hızlı tarifelere ek akıllı tarife çıkarmışlar. Gece gündüz farkli hizlarda oluyor. gunduz 50 mbps olurken aksam 20 mbps dusuyor hızı. İsmi hayata renk katan'di,bana yeterli geldi acikcasi. Ama yuzeysel okursaniz sanki hep 50'ymis gibi yaniltabilir sizi. Siteden detayli her seyi okuyun. Telefonla sizi arayip tarife onerdiklerinde de tarife ismini ogrenip arastirin sonra onay verin. Oldu bittiye getirmeye calisiyorlar cok sinir bozabiliyor.


  • oksijensiznefes  (11.10.20 00:06:49 ~ 00:08:02) 
Bu hafta yenilendi. 25 mbit sınırsız 66 tl. En ucuzu buydu.


  • luluki  (11.10.20 06:42:53) 
ben akilli sinirsiz tarifemi yenileyegim 40 lira veriyordum 10 lira zam gelmis gelmis yeni taahute


  • kreatin  (11.10.20 08:28:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.