İfsali sarı saç sorusu

Kuaföre gri ombre için gittim, sonuç bu. Sizce nasıl olmuş? Kullanılır mı?

eksiup.com

kas da boyanirsa daha makbule gecer.

  • ateistanbul  (09.10.20 20:43:12)
Güzel

  • kisa  (09.10.20 20:46:26)
Boy kismi guzel.
Dip kismini da cekseydin keske.
O kisim biraz grimsi duruyor. Dip kismini da begendiysen kullanilir bence. Yakismis
  • Kittie  (09.10.20 20:46:47)
Gri boya diplerde ve aralarda tuttu. Metalik sarı duruyor saç. Ben biraz esmerim, o yüzden 33 sene sarı renkten uzak durmustum ama bu kullanılabilir gibi geldi.

  • epistemic_regress  (09.10.20 20:49:36)
Bence ten renginize uymamış soluk göstermiş. Gri ombre demişsiniz ama ben ne grilik ne de ombre göremedim(ışıktan renk farklı görünüyor olabilir tabii). Sorry:(

  • hayvanat  (09.10.20 20:49:59)
Kuaför beğenmezsen beş gün sonra gel, griyi deneyelim tekrar dedi. O yüzden sordum, çok abuk duruyorsa tekrar gideceğim.

Ombre sana olmaz, saçın kısa deyip saçımı komple griye boyamaya niyetlenmisti kuaför.
  • epistemic_regress  (09.10.20 20:53:50)
Gayet güzel ama simsiyah saç da iyi olurmuş sanki.

  • msb  (09.10.20 21:21:23)
Bu ombre mi ? Ben herhangi bir renk gecisi goremedim hic sanki diplere dokunulmadan sacin tamami saman sarisi ya da platin gibi duruyo. Belki isiktandir anlamadim ben. Cok esmerim demissin de degilsin ya koyu sarı kirli sarı daha iyi olmaz mıydı:/

  • hindistan cevizi  (09.10.20 21:34:29)
Bu renkler makyajsız çok soluk gösteriyor. Ben sarı yaptığımda full makyaj gezerdim yoksa ölü gibi oluyordum. Beyaz ten+ beyaz/gri saçtım.

Ombre olmamış tabii ama rengi beğendim. Daha da grilestirebilirsiniz bence. Zaten griler bir süre sonra akıyor, saçta dorelik kalıyor. Ben öyle oldugunda mor sampuanı sacımda bekleterek yıkıyordum. Evde de kendi gri boyam vardı.
  • jazzabel  (09.10.20 21:36:31)
Ben de pek beğenmedim. Daha doğrusu kötü değil ama gidip özellikle yaptırılacak bir uygulama gibi gelmedi.

  • reactionic  (09.10.20 21:37:23)
çok soluk gözüküyorsunuz

  • global pandemic  (09.10.20 21:38:20)
ben pek beğenmedim cildinize gitmemiş ama kuaförünüz mavi şampuan ile gri yapabilir. ben evde denediğimde mavi şampuanla olmadı ama kuaför çok hoş bi gri yapmıştı...

  • omonia  (09.10.20 22:00:07)
çok güzel şahane on numara beş yıldız.

  • tabudeviren  (09.10.20 22:00:26)
Renk de kesim de çok kötü :(((( üzgünüm hakaret gibi oldu ama cidden öyle. Kesinlikle koyu bir renge boyanıp kesim düzeltilmeli. Bu arada gri de yapsanız iki aya akıp yeşil olacak yani hiç bulaşmayın bence.

  • elorelia  (09.10.20 22:02:13)
grı gıbı durmuyor maalesef.

  • komorebice  (09.10.20 22:29:53)
Bence kullanılır,

Birde bu kuaforlerin haftaya gel düzeltirizi bildiğin yalan,düzeltecek kuaför baştan doğru yapardı,kafayı labaratuara çevirmeye gerek yok.bırak dinlensin saçların,baktın sanada uyuyor,devam edersin.

Birde hafızam beni yanıltmıyorsa hafif bi kilo gelmiş ama güzel olmuş,yakışmış.
  • duptıs  (09.10.20 22:39:39 ~ 22:39:58)
yani dogal gun isiginda gormek lazim, bu fotograftan rengi uymus mu analizi yapmak zor.

bir de soylendigi gibi boyle sari sacin bakim (mor sampuan vs) ve makyaj gereksinimleri var.

kesimi begendim.
  • hot potato  (09.10.20 22:46:50)
olmamış ablacım.

  • stewie  (10.10.20 01:56:39)
çok beğendim, olmuş.

  • engelbert humperdinck  (10.10.20 02:20:10)
jazzabel +1

  • tunaktunaktun  (10.10.20 05:38:42)
Bence de siyah ya da kızıl yapılmalı, beyaz tenlisiniz çok soluk göstermiş. Saçlar koyu olursa güzelliğiniz ortaya çıkar.

  • John Bloor  (10.10.20 11:52:41)
Sanki sizi soluk göstermiş. Bence bu rengi kullanmayın saçları çok yıpratıyor saç kalitesi çok düşüyor. Madem bu renge boyamışsın senin yerinde olsaydım yarı kalıcı farklı renkleri denerdim. La rich directions denemedim ama çok tavsiye ediyorlar. Instagram ın yeni eklentisinde bazı renklerin nasıl durduğuna bakabilirsin. Bakır kızıl güzel olabilir

  • rapisa  (11.10.20 04:11:41)
Bence de soluk durmuş. Belli ki gençsiniz ancak renk yaşınızı büyütmüş. Size daha sıcak, doğal tonlar yakışır. Bakır, hafif kızıllık enerji verecektir diye düşünüyorum.

  • bugun hava gunluk gureslik  (11.10.20 22:21:36)