[]

Tübitak Projesinde Çalışanlar

Araştırmacı olarak ekipte bulunan kişi proje yürütücüsünden resmi belge mi talep etmeli çalıştığına dair? Direkt özgeçmişe eklenebilir mi? (proje adı ve numarasıyla)
 
yürütücü tek başına tüzel kişilik olmadığı için (şirket sahibi vs olmadığını, basit akademisyen olduğunu düşünerek yazıyorum) yapabileceği tek şey, proje takip sisteminin araştırmacılar sekmesindeki listenin (araştırmacıların listesi ve projeye giriş ve çıkış tarihleri oluyor) ekran görüntüsünü ekine koyacağı ve sizin X nolu projede araştırmacı olduğunuzu belirten, proje yürütücüsü olarak imzaladığı bir yazı yazmak oluyor. Bu çalışmanızı resmi kurumlara başvururken kullanmak isterseniz TÜBİTAK'tan alınacak bir belge kuşkuya düşürmeyen daha geçerli bir kanıt olur diye düşünüyorum.

Bir de şöyle olabilir. Siz TÜBİTAK'a hitaben bir dilekçe ile X nolu projede araştırmacı olduğunuzu kanıtlayacak resmi bir belgeye ihtiyaç duyduğunuzu yazarsınız. Yürütücü de dilekçenizi eke koyup TÜBİTAK'a kendisi bir talep yazısı yazabilir.
  • panamera  (18.09.20 07:51:52 ~ 08:17:33) 
Öğrenim seviyeniz nedir? ayrıca projeden burs veya araştırmacı ücreti olarak bir para alıyor musunuz?


  • cursor  (18.09.20 09:57:38) 
zaten Ardeb sisteminde senin hangi projede ne kadar süre çalıştığın çıkar. Yani yürütücü ile muhattap olmana gerek yok


  • giovanne  (18.09.20 11:48:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.