Gercekten korktugunuz korku filmi

Sorum baslikta zaten. Korkacak veya gerim gerim gerilecek film istiyorum. Izledigim bir seyden Kolay kolay korkmuyorum:(

saf korku, jump scare mi istiyorsun? ispanyol, yani orijinal rec benim izlediğim en korkutucu film jump scare ve gerilimli atmosfer açısından.

  • Bruce  (10.09.20 23:46:46)
“It” en çok korktuğum film ama palyaçolardan korktuğum için olabilir

  • suicides underground  (11.09.20 00:01:26)
teksas katliamı ve halloween

  • bohr atom modeli  (11.09.20 00:43:11)
sinemada izlediğim için ekstra korktuklarım the exorcist director's cut ve hollywood remake'i olan ring.

bilgisayar ekranında izlediğim halde en gerildiğim film herhalde blair witch'tir.

rec'ten de tırsmıştım. dar alan+zombi kombinasyonu, fikir zaten geriyor.

jeepers creepers'ın ilk yarım saatinde de yine gerildiğimi hatırlıyorum.

bunun dışında öyle aman aman korktuğum gerildiğim bir film hatırlamıyorum.
  • sir gawain  (11.09.20 01:23:31 ~ 01:25:10)
Blair witch project
House on Haunted hill
the others
Signs
  • kreatin  (11.09.20 03:54:26 ~ 04:03:22)