[]

Doğalgaz sızıntısı için gelen ekip para alıyor mu?

Babam mutfak gaz kokuyor diyor, ben koku alamadım.
187’yi arayalım dedim, ekip ücretsiz gelmez diyor.
Böyle bir durumda paraya bakılmaz ama yine de ücretsiz değil mi?
Ve direkt 187’yi mi arayalım?

edit: Gelen kişi az sızıntı tespit etti.

Doğalgaz bağlantısını yapan şirketi aramamız gerektiğini söyledi, kurulumu yapanlar düzeltecekmiş, sonra tekrar 187'yi arayın, biz gelir son kontrolü yapar gazınızı açarız dedi.

Böyle mi oluyor süreç acaba?

 
Ücretsiz, acil servis kapsamında. İhbarda bulunduktan sonra 10-15 dakika içinde gelirler kontrole.


  • hayaletimsi  (08.09.20 18:53:38) 
Siz vanadan doğalgazını kapayın, elektrik anahtarlarına dokunmayın, ışıklar açıksa açık kapalı ise kapalı kalsın. Kapı cam ne varsa açarak evi havalandırınız şimdiden


  • hayaletimsi  (08.09.20 18:54:29) 
Ben 3-4 hafta çağırdım. İzmir'de ikamet ediyorum ve 10-15 dakika içerisinde geldiler. Sızıntıyı tespit edip sorunu giderdiler, ayrıca tüm katları da kontrol ettiler. Herhangi bir ücret almıyorlar.


  • burka  (08.09.20 20:04:59) 
Gelen kişi az sızıntı tespit etti.

Doğalgaz bağlantısını yapan şirketi aramamız gerektiğini söyledi, kurulumu yapanlar düzeltecekmiş, sonra tekrar 187'yi arayın, biz gelir son kontrolü yapar gazınızı açarız dedi.

Böyle mi oluyor süreç acaba?
  • hadi ya la  (08.09.20 20:24:59) 
valla siz bir arıza yarattıysanız kitliyorlar. ceza fln kesiyorlar. yer ankara. üst komşuların biri bahçeyi bellerken dalmış boruya. tamir ve ceza dahil 7-8 bin fln bir şeyler ödedi.


  • morcivert  (08.09.20 23:06:23) 
ben de kapının dışındaki saatten eve giren boru arasında ki kısa boruda sızıntı olmuş. ben evde yoktum. komşunun biri farketmiş kokudan igdaşı aramış, gündüz gelip kapatmışlar kitlemişler. bir tane broşür bırakmışlar apartman görevlisine. eve gelince gazı açmayın yazsını gördüm. broşürde şu şu firmalara yaptırabilirsiniz fiyatlar şudur yazıyordu.

aradım sabah geldi adam, değiştirdi boruyu, kilidi açtı, dedim biz haber vermiyor muyuz, ben haber veriyorum gerek yok dedi. öyle devam ettik.
  • fezagezgini_4  (08.09.20 23:11:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.