[]

Bir dizi vardı...

hollywood'da yaşayan bir aktör, onun başarısız abisi (adı johnny'li bir şeydi) ve onların arkadaşlarını anlatıyordu. 2000'ler dizisiydi. ana karakterin film maceraları, başarıları başarısızlıkları vs vs komedi dizisiydi.

çok bir şey yok anımsadığım. farkındayım "bir şarkı vardı nı nı nı diye neydi adı" der gibi oldu ama eldeki bilgiler bunlar :)

neydi bu dizinin adı?

 
two and a half man değil demi oradaki charlie oyuncu değil de reklam müzik yapımcısıydı sanki


  • basond  (05.09.20 21:25:14) 
entourage


  • tamyaglipeynir  (05.09.20 21:29:24) 
yahu bu joey olmasın?

(git: www.imdb.com)
  • calucifer  (05.09.20 21:34:39) 
@tamyaglipeynir, @kiyiya vuran dildolar, çok teşekkürler evet entourage


  • canercuxy  (05.09.20 22:01:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.