[]

Gayrettepe- Yeni Havalimanı Metro Hattı

Beşiktaş/ Gayrettepe durakları tam olarak nereye düşüyor?

Teşekkürler


 
Hangi hat olduğundan emin olmamakla birlikte Gayrettepe muhtarlık binasının arka sokağında, Gönenoğlu sokak üzerinde devam eden bir metro istasyonu çalışması var. Göktürk Sokak boyunca yokuş aşağı indiğinizde de ulaşabiliyorsunuz.


  • chihirovekohaku  (01.09.20 22:50:53) 
Beşiktaş tam meydanda. Otobüs durağının yanı.


  • cloudybloody  (02.09.20 01:20:56) 
istasyonu sorarsan hocam tam zincirlikuyu metrobüs kavşağı ile ctybank binası arasının altında diyebilirim yaklaşık.

çıkış noktaları ise villa caddesinde ve kavşağın villa caddesi tarafındaki bağlantı yolları arasındaki üçgen bir boş alan var orada olacak. şu anda inşaattan dolayı dolu tabi. birde mevcut mecidiyeköy istasyonu için yüzeye çıkmadan bir geçiş planlanıyor ama netleşmedi.

birde tat towersın yanına çıkış planlandı ama inşaat halindeyken iptal edildi. Duruyor öyle ne olacağı belli değil.
  • morcivert  (02.09.20 10:43:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.