10 yillik bilgisayari upgrade etmek

Merhaba. Bu konularda oldukca cahilim. Aslinda yeni bilgisayar almak istiyorum ama laptop sorunsuz calisiyor. Yeni bilgisayar almaktansa performansi arttirici seyler daha mi iyi olur?Samsung marka 2010 yilinda satin aldigim laptop’u windows 10’a cekmek istiyorum. Kime gitmeliyim istanbul anadolu yakasinda?

bir tane ssd alıp takabilirsiniz. performansı arttırır.
windows 10'a kendiniz de upgrade edebilirsiniz. ama bilgisayarcılar da yapar.

  • ozdek  (28.08.20 13:04:58)
Add hard disk ve ram artışı size yeni bir bilgisayar kullanıyormuş hissi yaratır. Bu işlerden anlayan bir arkadaşınız varsa basit bir iştir.

Değilse belki burada size yakın olup düşük bir ücret karşılığında bu işi halledebilecek birini bulabilirsiniz. Hem siz hem de o kazançlı çıkar.

Lokasyon belirtirseniz iyi olur.
  • faati  (28.08.20 13:11:25)
bilgisayarservisi.net gelip yapıyorlar. ssd taktırıp windows 10 kurdurman yeterli olur

  • walter white kilikli  (28.08.20 13:20:05)
w10a gecmenizi tavsiye etmem. bende de 2010 dogumlu bi makine var.
termal iletken fanpad ssd ve ram ile adamakilli topladi kendini. bir de bilgisayara abidik gubidik sitelere girmiyorsaniz virus programi yuklemeyin, chrome da cok zorluyor baska bir tarayici kullanin.

  • turbo sadık  (28.08.20 14:18:33)
Laptopun kasayı açıp güzelce temizledim. Buna ek termal macun ları yeniledim. 4gb ram i 8 GB ye çıkardım. Ssd disk e geçtim. Bir tek batarya siparişi vereceğim. Şuan zincirle tutuyorum bilgisayarı.

Not: oyun oynamıyorum. Sketch up, topsolid, vray gibi progrmalar kullanıyorum ve gayet memnunum
  • janavarorion  (28.08.20 14:33:57 ~ 14:34:46)
office programları 2007 bazı istediğim şeyler bu pakette yok. kendim office'i 2016 model yapabilir miyim?

  • austenn  (28.08.20 14:50:38)
hocam
ssd alacaksın
is bitecek
yaz bana halledelim
ben de anadolu dayım
  • kingcyrax  (28.08.20 16:43:55)