Kartal'da yaşanabilecek bölgeler nerelerdir

Selamlar
Kartal tarafına taşınmayı düşünüyoruz. Kartal'ı hiç bilmiyorum. Hangi bölgeden, mahalleden ev bakalım. Hem kiralık hem de satılık düşünülüyor.
Teşekkürler

Bütçeniz iyi ise dragos, yeni bina bulabilirseniz Atalar/ Koçtaş’ın arkasındaki evlerin muhiti iyidir.
E’5 üzerinde Soğanlık yeni olabilir yeni siteler var ama mahalle ortamı nasıl olur soruşturmak gerek.
Üç aşağı beş yukarı bütçe de eklerseniz Kartal’da ilçe çok daha güzel sonuçlar elde edersiniz.
  • cilekli pasta  (26.08.20 13:28:37)
ugur mumcu iyidir muhit olarak da gayet guzel bir yerde.

  • in vino veritas  (26.08.20 13:41:19)
iyidir diye bahsedilen yerler suç oranlarının epey yüksek olduğu yerler, aklınızda olsun hocam.

uyuşturucunun mabedi denebilir maltepe/kartal için.
  • timmie  (26.08.20 15:01:52)
@timmie yillarca yasadim ugur mumcu'da, herhangi bir suc ne gordum ne duydum o mahallede. soganlik vs. icin bir sey diyemem de ugur mumcu gayet yasanabilir bir yerde.

  • in vino veritas  (26.08.20 15:08:16)
Uğur mumcu güzel ama araba da lazım büyük rahatlık olur. Ben de yıllarca uğurmumcuda yaşadım sonra taşındık ama suç oranıymış uyuşturucu mabediymiş görmedik hiç

  • jazzabel  (26.08.20 16:39:37)
Sahile, minibus caddesi ve marmaraya yakin bolgeler. Kordonboyu, dragos, çavuşoğlu, karlıktepe, petrolis mahallelerine bakilabilir. Butce daha dusukse yakacık.

  • instant crush  (26.08.20 16:47:48)
Petroliş, Dragos +1

  • ruhen hastayim ben  (26.08.20 16:55:46)
Suc olayina aciklik getireyim: Bahsedilen bolgelerdeki suclar cinayet hirsizlik gasp gibi endise edilecek suclardan cok uyusturucu ve fuhus gibi donup bakmazsaniz haberinizin bile olmayacagi tip suclar. Burasi Istanbul'un daha ic bolgelerinin o tip ihtiyaclarini karsiliyor.

  • cleric  (26.08.20 17:02:48)
Ben Orta Mah.'de kalıyorum. Teknik yapı sitelerinde 2000 civarı 2+1'ler bulabilirsiniz.

  • nickini vermek istemeyen uye  (26.08.20 19:35:15)