[]

Araba temizliği

Mevcut pandemi sebebiyle araba temizliginizi nasıl yapıyorsunuz?




 
Yapmıyorum. Pandemiden önce de yapmıyordum. Istanbul’da toz yağıyor. Arabayı yıkattıktan 3 gün sonra yine aynı. Binersem de kirli biniyorum. Kafam rahat.


  • pass  (24.08.20 01:41:20) 
normalde sürekli yıkattığım (şampuan ve cilasını benim vererek temizlettiğim) yer vardı fakat tam il merkezinde yeri, o yüzden artık dışını benzinlikte yıkatıyorum. içini kendim temizliyorum. rossmann'daki toz toplayıcı kullanıyorum öncelikle. harika toz topluyor. sonra süpürge ve mikrofiberle iç detay temizlik. meguiars ve sonax ürünleri kullanıyorum.


  • bisorumvargaliba  (24.08.20 04:31:50) 
ima ettiginizin ic temizlik oldugunu dusunuyorum. arabada dezenfektan var, temas yuzeylerini onunla siliyorum ara sira.


  • sparkle kiddle  (24.08.20 09:22:02) 
Normalde haftalık olarak yıkamaya veriyordum, yıkamadaki elemanlar covid'lyise arabanın içinde mikrop kalır diye vermiyorum epeydir, kendim temizliyorum.


  • roket adam  (24.08.20 09:57:23) 
Dis yikamada sorun oldugunu dusunmedigim icin yikatiyorum. Pandeminin ilk baslarinda dusunemeyip icini de temizletmistim. Alirken dank etmisti ya virusluyse diye icim icimi yemisti bi posta da ben silmistim her yeri :D bi daha tovbe.

O yuzden disini temizletip icini mutlaka kendim temizliyorum. Baya evden uzatma sarkitip supurge indirmeli falan :d
  • invictae  (24.08.20 10:45:02) 
Dis yikamayi istasyonda yaptiriyorum, ic temizligi ben yapiyorum.


  • msb  (24.08.20 11:06:47) 
ilçe de yaşıyorum yapıyorum.


  • mikahakkinen  (24.08.20 11:37:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.