Spor salonuna gitmeye başladınız mı?

Gidilir mi? Nasıl önlemler alıyorlar?

Hayatımın son 15 yılında herhalde en uzun süre salona gitmediğim dönem bu dönem oldu, önümüzdeki süreçte de yılbaşından sonraki döneme kadar gitmem ama hiç şikayet etmedim bu durumdan zira öncesinde sürekli yüksek yoğunluklu antrenmanlar yapıp yüksek kaloriler aldığım için gereğinden fazla kütle kazanmıştım, bu dönemde daha az kalorilerle daha düşük yoğunlukla istasyon çalışmaları yapıp daha lean bi form tuttum, bu daha çok hoşuma gitmeye başladı, gelecek dönemde de bunu salon çalışmalarına entegre edip devam ederim gibime geliyor.

  • angelus  (23.08.20 22:22:47)
hayır. önlem filan hikaye. giden büyük risk altında.

  • ayseee  (23.08.20 22:42:05)
Gidilmez. Son bir hafta icinde yakın cevremde covid cikanlar oldu ben pandeminin başındaki gibi korkmaya başladım, spora filan gitmeyin bence evde yapın. Herkesin her yere dokundugu oksijenin az olduğu alanlar.

  • ruby elixir  (23.08.20 23:15:11)
evet 2 hafta oldu spora gitmeye başladım. biz ofise de döndük 1 hafta ofis 1 hafta ev. toplu taşıma da kullanıyorum mecburen.

  • NightBringer  (23.08.20 23:28:08)
ben 1 aydır macfit e gidiyorum. kimse maske takmıyor (çalışanlar hariç) fakat koca salonda 3 5 kişi var ve herkes mesafeli. devamlı da temizlik yapılıyor.

  • neira  (24.08.20 01:12:29)
spor salonlarına güvenmiyorum, istedikleri kadar temileyip araya mesafe koysunlar, her üyenin peşine birisini takıp devamlı kullandığı aletleri temizleme şansları yok. duş kısmı da dert.

  • gazozailacatmauzmani  (24.08.20 10:27:31)
Açıldığı gibi başladım. Sabah salona ilk giren olduğum için nispeten risk düşüyor ama yine de riskli tabi.

  • arnold schwarzeneger  (24.08.20 11:01:54)
giriste ates olcumu,yapiyolar ama gelenler cok bilincsiz kimse havlu getirmiyor,kullandigi ekipmani temizlemiyor

  • kreatin  (24.08.20 18:34:20)