[]

boydan boya halı odada ekstra sıcaklı yaratır mı

yani bunu kaldırtıp normal halıya geçsek daha az sıcak mı olur oda? altta normal bildiğimiz eski model parke var.
 
daha sıcak olmasını sağlar bence ama her tarafta halı belirli bir zaman sonra çok toz yapar


  • morcivert  (14.08.20 23:08:08) 
evde tek yaşıyorsanız kesinlikle halı kilim döşettirmeyiniz derim :-)


  • ankarakecisi  (14.08.20 23:36:13) 
odada sıcak hava yükselir. dolayısıyla tavanın (üst katın sıcaklığı) izolasyonu zeminden daha önemli. zeminde zaten parke varmış. bu belli bi seviyede izolasyon zaten sağlıyor. dolayısıyla sıcaklıkta fark olmaz diye tahmin ediyorum.


  • sttc  (15.08.20 00:15:42 ~ 00:16:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.