[]

doğan slx

sıhhi tesisat ustam aracını satıyormuş. araba da temiz araba, sahibini de tanıyorum. şef 15000'e veririm dedi.
mevcut durumda zaten arkadan itişli bi arabaya biniyorum. yani olay yan vermek vs değil. olay doğan'a binmek. kendimi içinde düşündükçe yüzümde gülümseme oluşuyor. çok eğlenirim gibime geliyor. camı indirmişim fonda cengiz kurtoğlu küllenen aşk çalıyor koltuk arkaya kadar dayanmış hahahaha.
diyorum ki alayım bunla çok eğlenirim. eksiup.com

tek bir korkum var araba yolda giderken acaba dağılır mı? daha önce doğan hiç kullanmadım kullanmış olan varsa önerir mi?
şimdi nicki turbosadık olan birinin tofaşkı olmazsa olmaz :)

edit: eklemeyi unuttum. arabayla sürat yapmayı hiç sevmem. otobanda bile 110 120'yi geçmiyorum. çok nadirdir öyle 230 240 gördüğüm. doğanla zaten yapamazsın da. evin önünde caddede bebek sahilde öyle 30 40 km hızla güneşli günlerde tıngır mıngır yol alacağım işte.

edit2: o zaman bir de doğan'ınımızın arkasına anlamlı bir yazı istiyorum. ne yazalım.
no airbags we die like real men..

 
  • kumulatifvergimatrahi  (11.08.20 09:42:17) 
bir yere çarmazsan dağılmaz merak etme. tek dikkat etmen gereken şey bir yere çarpmamak.


  • rhan  (11.08.20 09:46:38) 
Seninle her yere gelirim reis. Bir gemi kalkar bu limandan, Götür bizi bu diyardan hahaha


  • muzdarib  (11.08.20 09:50:54) 
Seni tanımak istiyorum yiğidim


  • basond  (11.08.20 10:25:41) 
Daha önce eski model bir arabaya binmediysen büyük sıkıntı, yolda giderken her şey olabilir, arabanda ufak bir tamir takımı olmak zorunda ve bazı şeylere müdahale etmeyi bilmen gerekiyor. Kaputu açtığında baktığın her şeyin ne olduğunu bilmen, ne işe yaradığını bilmen gerekiyor. Özellikle elektrik tesisatları yamalı bohça gibi olduğundan beşbenzemez durumda hepsi.

Arkasına yazacak yazı çok, müslüm gürses fotosu koyarsın : "hayat bana zordu ama güzeldi" oldu bitti :P
  • kimlanbu  (11.08.20 12:22:48) 
@kim mekanik olarak sikinti yok. gozlerimi kapat 12 saate motoru soker yerine takarim. doganin elektrik tesisati ne kadar zor olabilir onu bilmiyorum. pek zorlamaz herhalde


  • turbo sadık  (11.08.20 16:25:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.