hala kuaföre gitmeyen var mı

yeniden coşacak deniyor artık gitsem mi diye düşünüyorum.

Evet, yeniden ve daha da fazla coşacak.
Bu arada,yasaklar gelmeden kuaför işini halletmek gerekiyor.

  • pro9it9is9  (08.08.20 15:52:22)
ne yasağı yav ülke iyice battı hele şimdi yasağın y'si gelmez

soruna gelecek olursak ben henüz gitmedim ve gitmeye de korkuyorum sakalı hallediyorum da saç sıkıntı hiçbir yere güvenmiyorum
  • inancsiz deve  (08.08.20 16:11:31)
ben. gitmeyi de düşünmüyorum. sakal sorun değil ama saçımı abuk subuk bi şekilde keserek idare ediyorum son altı aydır.

  • scudman1  (08.08.20 16:16:32)
Siz aşı olana kadar veya hastalığı geçirene kadar risk hiç azalmayacak. O yüzden önlemlerinizi alıp yapabilirsiniz ne istiyorsanız.

  • masseter  (08.08.20 16:16:50)
Ben

e 31
  • howfaristhesky  (08.08.20 16:17:08)
valla ben de inancsiz deve gibi dusunuyorum; son raddeye gelene kadar yasak filan gelmez zira ekonomik olarak iyice goctuk. ha vakalar artar mi? o bayram goruntulerinden sonra artmama ihtimali yok ama ne kadar artacagini da bilemeyiz kahin olmadigimiz icin. Bu risk bundan sonra hep olacak kisacasi.

kuafore henuz gitmedim, gelecek hafta artik mecburen gidecegim. Benim gittigim kuafor bayagi onlem almis giden arkadaslarimdan duydugum kadari ile. Bir arkadasim da acik havada sacini kesmesini rica etmis, kuaforun bahcesinde isini halletmis. Sizin de boyle bir imkaniniz varsa deneyebilirsiniz. guvendiginiz bir yere gidin tabii ki.
  • fraise  (08.08.20 16:17:57 ~ 16:23:51)
Ben gitmiyorum ama pandemi döneminde uzun saç hoşuma gitmeye başladığı için gitmiyorum, yoksa ayda iki kez saç tıraşı oluyorum illa ki giderdim ama ben de herhangi bir yasak geleceğini düşünmüyorum, vaka sayısına falan eskisi gibi dikkat etmiyoruz ama yine yüksek, hayat devam ediyor görüldüğü üzere, mevcut durumun 4-5 katı bir vaka sayısına ulaşmazsak bi yasak gelmez kanaatindeyim, bu şekilde gider gibi.

  • angelus  (08.08.20 16:23:51)
Her hafta kuaföre giderdim eskiden
Mart başından beri gitmiyorum aşı olmadan da gitmem
Hatun kişiyim
  • photo85  (08.08.20 16:25:29)
Ben de gitmiyorum.

  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (08.08.20 16:29:43)
Ben hala gitmedim.

  • ms brownstone  (08.08.20 16:51:30)
Git Ya ne olabilir ben Mayıs ayından beri gidiyorum.

  • catch the arrow  (08.08.20 18:24:41)
Gitmedim hala. Evde kesebilme yöntemleri öğrendim. Göğüs hizasından omuz hizasına kadar kestim, güzel de oldu bence.

  • aramızda kalsın  (08.08.20 18:33:55)
Ben 2 kez gittim. Yine giderim önlemimi alıp.

Önlem: 1. Kulaktan değil boyundan bağlanan maske takmak
2. Evde risk grubunda biri var bahanesiyle berberden maske takmasını rica etmek
3. Randevulu gidip içeride beklemeyip en kısa sürede berberden çıkmak
4. Eve gelir gelmez bol köpüklü duş almak
  • le jeune turc  (08.08.20 19:00:31)
Bana biraz tuhaf geliyor açıkçası. Yani işe falan gitmeyen biri kendini koruyabilir ama her gün işe gidiyoruz, bir sürü insanla muhatap oluyoruz, toplu taşıma, dışarıda mecburi yemekler falan derken hala bir şeylerden uzak durmak başarı bence.

Ben kuaföre de, lazere de, ne bileyim tırnak yaptırmaya bile gittim. Marifet değil ama bir şeylerde normale dönen biri kuaföre gidebilir bence, ha hala evde izolasyona devam ediyorsundur o zaman hiç bozmaya gerek yok.
  • aquarium  (08.08.20 19:18:46)
aquarium +1. iş yerinde yurtdışından yeni gelen insanlarla iç içeyiz, birbirimizle zaten. sıcaklarda kimse maske de takamıyor. kuaföre gitsem ne gitmesem ne

eğer ki halihazırda kendinizi izolasyonda tutuyorsanız farklı tabi
  • oekuklu  (08.08.20 19:44:54)