[]

Şu site Xiaomi'nin resmi satış sayfası mı?

market.miuiturkiye.net

Ayrıca elektrikli scooter için ne düşünüyorsunuz? 3-5 km civarda ulaşım için nasıl sizce? 4500 tl verip sonra köşeye atarım diye bulaşıp bulaşmamakta kararsızım.

Araba fiyatları uçtu, artık scooter bakıyorum. :)

bonus: metroya, metrobüse biniliyor mu bu scooterlar ile? scooter alıp İstanbul'u turlicam anasını satayım..

 
önce Martı scooter kirala bir dene. Ben kullanıyorum seviyorum, fakat taşımak zor gelirse bir köşeye atarsın. Xiaomi'ler katlanabiliyordu, metroya katlayıp koyan falan gördüm.

Metrobüse zor sanki, insanlar isyan edebilir (kuralı nedir bilmiyorum) ama metroya binen var.
  • nhk ni youkosu  (27.07.20 20:39:49) 
Resmî değil ancak 2 alışveriş deneyimim oldu, ufak bir sorun dışında memnun kaldım. Tekrar tercih ederim. En pahalı alışverişim 150 ₺ civarı idi gerçi, onu da belirtmiş olayım.


  • cinsi kisi  (27.07.20 21:03:40) 
Şu videoda ,diğer alternatifleriyle birlikte , istanbulda kullanan arkadaşların tecrübelerini izleyebilirsin..
youtu.be

  • arenas  (27.07.20 23:32:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.